Průběh stěhování Balicí servis Vozový park Bezplatné služby Ceník služeb Reference Kontakt
Denně 0 - 24 hod T-mobile: 604 864 793 E-mail: zlin@123stehovani.cz

Jak stěhování probíháU každého stěhování je přítomen vedoucí zakázky, který pečlivě dohlíží na rychlý a efektivní průběh stěhovacích prací. Je k dispozici pro pružné řešení nových požadavků vznikajících v průběhu stěhování na straně zákazníka.

Příprava nábytku a dalšího vybavení na stěhování - nábytek a další vybavení je možné na stěhování připravit s časovým předstihem nebo v den stěhování (vše dle dohody). Naši pracovníci jej důkladně zabezpečí proti poškození - zafixování nepevných částí, zabalení do ochranné (bublinková) fólie, do strečové fólie ještě před manipulací s nábytkem. Ve vozidle je nábytek dále zabalen do ochranných dek.
Dle dohody je možné nábytek i demontovat (a na místě vykládky opět smontovat), odmontovat různé další připevněné části vybavení (garnýže, police, svítidla, ..) a odpojit různé spotřebiče (od složitějších systémů domácího kina až po např. myčku nádobí či pračku...).

Označování nábytku a dalšího vybavení je zcela nezbytné zvlášť když se jedná o stěhování středního a většího rozsahu (nad 5 místností). Aby nevznikaly zmatky a zbytečně jste po stěhování nestrávili spoustu času hledáním různých věcí, je nutné přijmout systém díky kterému bude vše snadno a rychle nalezeno. Každá místnost je označena specifickým kódem, kterým je označen i každý kus nábytku i přepravní box či papírový karton z této místnosti. Obdobným způsobem je možné zajistit i to, aby věci, které jsou uloženy na přestěhování do boxů nebo kartonů, byly označeny shodným podkódem s kusem nábytku ze kterého byly vyjmuty. Dalším podkódem lze označit např. i číslo police ve skříni a shodným podkódem i karton do kterého byly věci uloženy. Díky tomu pak budou kusy nábytku rozmístěny dle plánku do určených místností na přesně určené místo a obsahy kartonů a boxů zpětně vloženy nejen do konkrétních kusů nábytku ale i do konkrétních polic. Díky tomu ušetříte spoustu svého času a odpadne vám i řada starostí.

Nakládka - ve sjednaném termínu na místo dorazí tým pracovníků s vozidlem. Stěhované věci jsou nakládány v pořadí dle plánu tak, aby stěhování bylo co nejefektivnější. Pro stěhování jsou používána vozidla se skříňovou nástavbou vybavená upínacími systémy, vozíky, dekami, různými fóliemi, lepicí páskou, sadou nářadí atd. Nábytek a další stěhované předměty je ve vozidle dále probalován dalšími dekami.

Vykládka - dle harmonogramu probíhá i vykládka převážených předmětů. Vše je rozmisťováno dle připraveného plánku nebo dle instrukcí odpovědné osoby. Jednotlivé kusy nábytku a další vybavení - vše je přesně rozestavěno tak, aby jste již s ničím nemuseli manipulovat. Nábytek, který byl na místě nakládky rozmontován, je zde opět smontován a umístěn na své místo.