Průběh stěhování Balicí servis Vozový park Bezplatné služby Ceník služeb Reference Kontakt
Denně 0 - 24 hod T-mobile: 604 864 793 E-mail: zlin@123stehovani.cz

Stěhování do zahraničí

Mezinárodní stěhování je velkým krokem do neznáma a tak je třeba, aby proběhla důkladná příprava před samotnou jeho realizací. Pečlivé zabalení stěhovaných věcí, sestavení jejich seznamu, který by měl obsahovat stručné informace o stěhovaných věcech, celkovém počtu kusů (nábytek + počet krabic + počet pytlů) v jazyce odkud nebo kam se nábytek a vybavení stěhuje.

Naše firma všechny tyto náležitosti zajistí za Vás. Náš odborně vyškolený technik tento soupis vytvoří a také se seznámí s místními podmínkami pro stěhování (typ a velikost výtahu, šíře a výška schodiště, příjezdová cesta pro nákladní vůz, ..). Technik Vám při této prohlídce zodpoví veškeré dotazy, poskytne důležité rady a úplné informace o průběhu stěhovacích prací.

Díky této přípravě budete znát cenu stěhování do zahraničí předem. Rovněž je možné předběžně za rezervovat Vám vyhovující termín stěhování. Naše firma má mnoho zkušeností s tímto druhem stěhováním. Na samotné stěhování dohlíží jeden z našich manažerů, který zajistí hladký průběh i za nepříznivých okolností.

Kontaktujte nás a více už neřešte problémy spojené se stěhováním do zahraničí, svěřte se do péče odborníků, kontaktujte nás emailem či telefonem nebo nás navštivte osobně v sídle naší společnosti v Praze, kde vám rádi zodpovíme všechny vaše dotazy.Ve kterých zemích působímeZpět na začátek  
starozitny klavir
Země kde působíme:
Anglie, Belgie, Chorvatsko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Irsko, Itálie, Litva, Lichtenštějnsko, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Německo, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Řecko, Skotsko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Wales

Chci znát cenu mezinárodního stěhování
Příklady cen mezinárodního stěhování
Chci si objednat mezinárodní stěhování

Příprava mezinárodního stěhování

Zpět na začátek  

Vstupem ČR do EU se mezinárodní stěhování významně zjednodušilo. Vyřizování celních formalit a zdlouhavé čekání na úřadech nahradil seznam stěhovaných věci s prohlášením, že se jedná o Váš majetek. Přesto však mezinárodní stěhování vyžaduje ve srovnání se stěhováním v rámci ČR důkladnější přípravu.

Bezplatná návštěva technika - cílem návštěvy technika je získat přehled o stěhovaném nábytku, kancelářské technice a dalších věcech, aby bylo možné stanovit cenu ještě před stěhováním. U mezinárodního stěhování je návštěva technika nezbytností. Důležité je i zjištění místních podmínek pro stěhování (typ a velikost výtahu, šíře a výška schodiště, příjezdová cesta pro nákladní vůz, ..). Technik Vám při této prohlídce zodpoví veškeré dotazy, poskytne důležité rady a úplné informace o průběhu stěhovacích prací. Současně je možné sjednat další servis (demontáž/montáž, pro zabalení obsahu skříní balicí služba, ..). V průběhu prohlídky technik spolu s Vámi sestaví předběžný seznam stěhovaných věcí. Rovněž je možné předběžně rezervovat termín stěhování, který vám bude vyhovovat. Díky této prohlídce budete tedy znát cenu Vašeho mezinárodního stěhování předem.

Předběžný seznam stěhovaných věcí je před vlastním stěhováním ve spolupráci s Vámi aktualizován. Seznam by měl obsahovat stručné informace o stěhovaných věcech a celkovém počtu kusů (nábytek + počet krabic + počet pytlů) v jazyce odkud nebo kam se nábytek a vybavení stěhuje.
Protože se v tomto případě jedná o delší cestu, doporučujeme více pozornosti věnovat zabalení. Klidně můžete nechat vše na nás. Připravíme pro Vás veškeré potřebné podklady a díky tomu bude Vaše stěhování bez starostí.

Chci znát cenu mezinárodního stěhování
Příklady cen mezinárodního stěhování
Chci si objednat mezinárodní stěhování

Průběh mezinárodního stěhování

Zpět na začátek  

Před nakládkou jsou všechny stěhované věci na cestu důkladně připraveny. Nábytek je demontován (dle dohody), zabalen do ochranných obalových materiálů, vše je označeno štítky s kódy pro snazší orientaci.
Stěhované věci jsou postupně nakládány do vozu a jejich naložení je registrováno na seznamu stěhovaných věcí.
V průběhu stěhování máte kdykoli možnost ověřit, kde se momentálně nachází vůz/vozy s Vašimi věcmi.
Díky zkušenostem s mezinárodním stěhováním je harmonogram cesty velmi přesný a stěhovací tým na místo dorazí vždy ve sjednaný čas. Při vykládce je vše zkontrolováno dle seznamu. Na místě vykládky pak naši pracovníci rozmístí veškeré stěhované věci na místa přesně dle Vašeho přání. Rozmontovaný nábytek je opět odborně smontován. Po rozbalení použité obaly odvezeme a díky tomu se nemusíte zabývat tím, co s nimi.
Klidně můžete nechat vše na nás. Připravíme pro Vás veškeré potřebné podklady a díky tomu bude Vaše stěhování bez starostí.

Chci znát cenu mezinárodního stěhování
Příklady cen mezinárodního stěhování
Chci si objednat mezinárodní stěhování

Chci znát cenu mezinárodního stěhování

Zpět na začátek  

Pro stanovení ceny Vašeho mezinárodního stěhování je nutná návštěva našeho technika. Díky této návštěvě se dozvíte řadu důležitých informací a rad. My pro Vás na základě získaných informací připravíme rozpočet Vašeho stěhování.
Pro sjednání dalšího postupu stačí vyplnit krátký kontaktní formulář (a my Vám zavoláme zpět), poslat své požadavky na info@123stehovani.cz nebo nás můžete kontaktovat prostřednictvím dispečinku.

Příklady cen mezinárodního stěhování

Zpět na začátek  

Aby jste se přesvědčili, že naše služby jsou nejen velmi kvalitní ale i cenově příjemné, připravili jsme pro Vás několik příkladů cen mezinárodního stěhování do vybraných měst Evropy. Uvedené ceny jsou platné i opačným směrem (tedy do Zlína).

Malé stěhování (byt velikosti cca 1+1) ze Zlína do
Amsterdamu od 28.000 KčMadridu od 74.000 Kč
Barcelony od 58.000 KčMilána od 33.000 Kč
Berlína od 14.000 KčMnichova od 15.000 Kč
Bratislavy od 13.000 KčLondýna od 43.000 Kč
Bruselu od 29.000 KčPaříže od 36.000 Kč
Budapešti od 17.000 KčŘíma od 39.000 Kč
Hamburgu od 23.000 KčVaršavy od 24.000 Kč
Lisabonu od 82.000 KčVídně od 13.000 Kč


Střední stěhování (byt velikosti cca 2+1) ze Zlína do
Amsterdamu od 34.000 KčMadridu od 79.000 Kč
Barcelony od 64.000 KčMilána od 37.000 Kč
Berlína od 17.000 KčMnichova od 18.000 Kč
Bratislavy od 15.000 KčLondýna od 51.000 Kč
Bruselu od 33.000 KčPaříže od 41.000 Kč
Budapešti od 21.000 KčŘíma od 46.000 Kč
Hamburgu od 27.000 KčVaršavy od 29.000 Kč
Lisabonu od 89.000 KčVídně od 17.000 Kč


Chci znát cenu mezinárodního stěhování
Příklady cen mezinárodního stěhování
Chci si objednat mezinárodní stěhování


Chci si objednat stěhování

Zavolejte mi